PROJEKT OSW: witamy lato w mieście!
Soczyste bity, szczere teksty i energia, która poniesie! Tak zapowiada się otwarcie tegorocznego lata w Ostrowie Wielkopolskim. Już 26 czerwca 2026 roku wystartuje PROJEKT OSW, czyli mocne, plenerowe uderzenie, które połączy lokalnych artystów z jednym z najciekawszych i najbardziej wyrazistych głosów współczesnej sceny rapowej.
Fundamentem Projektu OSW jest wsparcie lokalnej kultury. Już od godziny 19:00 scena Amfiteatru zostanie oddana w ręce lokalnych raperów z Ostrów Rap Night. To chłopaki, którzy w zaciszach swoich studiów robią dobrą robotę, piszą teksty i mają głód pokazania się światu. Na scenie zaprezentują się:
Co: PROJEKT OSW: Witamy Lato w Mieście
Kiedy: Piątek, 26.06.2026 r.
Gdzie: Amfiteatr Ostrów Wielkopolski
Weź ekipę i wpadajcie razem pod scenę. Przywitajmy lato tak, jak na Ostrów Wielkopolski przystało – z mocnym uderzeniem!
Gospodarzami wydarzenia są Miasto Ostrów Wielkopolski, Ostrowskie Centrum Kultury oraz Ostrów Rap Night.
Gdzie musisz być 26 czerwca? Oczywiście w ostrowskim Amfiteatrze!
Na wydarzenia COOLturalnego lata zaprasza Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.
Fundamentem Projektu OSW jest wsparcie lokalnej kultury. Już od godziny 19:00 scena Amfiteatru zostanie oddana w ręce lokalnych raperów z Ostrów Rap Night. To chłopaki, którzy w zaciszach swoich studiów robią dobrą robotę, piszą teksty i mają głód pokazania się światu. Na scenie zaprezentują się:
- Donatello
- Kaczka
- Jimmy NSC
- Tommy & Kubo
- DJ Si-Fu.
Co: PROJEKT OSW: Witamy Lato w Mieście
Kiedy: Piątek, 26.06.2026 r.
Gdzie: Amfiteatr Ostrów Wielkopolski
- 19:00 – Oddajemy Amfi Lokalnym Raperom (Donatello, Kaczka, Jimmy NSC, Tommy&Kubo, DJ Si-Fu)
- 21:30 – BLAGATo wydarzenie to idealna okazja, by wspólnie świętować początek wakacji.
Weź ekipę i wpadajcie razem pod scenę. Przywitajmy lato tak, jak na Ostrów Wielkopolski przystało – z mocnym uderzeniem!
Gospodarzami wydarzenia są Miasto Ostrów Wielkopolski, Ostrowskie Centrum Kultury oraz Ostrów Rap Night.
Gdzie musisz być 26 czerwca? Oczywiście w ostrowskim Amfiteatrze!
Na wydarzenia COOLturalnego lata zaprasza Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.

